Cateringi tellimused: amps@amps.ee

Erapidu Amps Arena ruumides

Lisaks suurematele üritustele, teeme erapidusid ka enda imelistes Amps Arena ruumides, mis asuvad A. le Coq Arena esimesel korrusel.

Parkimine on kogu ürituse vältel tasuta ja privaatsus on garanteeritud (naabreid pole).

Novembri lõpus külastasid meie ruume Liis ja Ivar, kes jäid kogu üritusega väga rahule ja ei pidanud paljuks meile ka toredat tagasisidet anda.

Soovime seda nüüd täiesmahus sinuga jagada:

“Tahtsin tänada toreda koostöö eest! Olen väga rõõmus, et selle koha avastasin. Olin juba peopaiga otsinguil alla andmas ning kaalusin isegi peo ära jätmist, sest kord ei olnud ma rahul toiduvalikuga või siis jällegi pakutud hindadega. Arena Ampsu peale sattusin juhuslikult googeldades ning mulle jäi kohe silma, et see on väga viisaka väljanägemisega ning kaasaegne koht, kuigi see on pubi ruumina mõeldud. Peo teemaks oli kuldne ja must ning ilma suure pingutuseta nägi peoruum väga luksuslik välja.  Väga meeldis ka, et seda suurt ruumi saab lükandseinaga eraldada ning meie peol oligi bänd koos tantsuruumiga eraldatud söömise alast. Toon välja veel ühe mugavuse- parkimine. Parkimiskohti jätkus kõikidele külalistele ning mis põhiline see on tasuta. 

Catering oli samuti väga hästi korraldatud. Toidukogused olid väga hästi välja arvutatud- millestki ei jäänud puudu ning samuti ei jäänud väga palju üle. Terve peo vältel oli buffeelaud toidust lookas või siis see oli lihtsalt osavate teenindajate töö, sest nad hoolitsesid väga hästi buffeelaua väljanägemise eest. Joogilaud oli neil samuti pideva jälgimise all. Kordagi ei tundnud seda, et oleks kuidagi teenindajate poolt tähelepanuta jäänud. Suur tänu!
Menüü oli väga hästi kokku pandud! Suurepärane vaheldus traditsioonilisele peolauale. Buffeelaual olev valik oli rikkalik ning toit väga hästi maitsestatud. Toit oli tõesti väga maitsev ning sai suurt kiitust ka külaliste poolt!
Paljude tuli Arena Amps täieliku üllatusena ning ei teatud selle koha olemasolust. Täielik avastamata pärl!
Hinna ja kvaliteedi suhe on paigas ning soovitan ka teistele seda kohta või siis lihtsalt cateringi, sest toidud on tõesti head!
Suur tänu ning kõike head! 
Kohtumiseni!

Liis & Ivar”

 

Suur aitäh Liis ja Ivar teie tagasiside eest – see on hindamatu väärtusega! Nõustume ka ise, et oleme avastamata pärl, kuid just teiesugused kliendid aitavad meie pärlil eredemalt särada.

Ootame teid ikka jälle! 🙂

Meie ruumidega saab tutvuda kohviku lahtiolekuaegadel või kokkuleppel, kirjutades amps@amps.ee

Liitu meie uudiskirjaga

Liitu meie 400+ lugejaga uudiskirjaga

Jagame sinuga:

  • erinevaid pakkumisi
  • mis toimub Ampsu köögipoolel
  • soovitusi aktiivseteks tegevusteks Eestis