Amps services

Catering teenus

Amps Catering täidab su erilise päeva imeliste maitseelamustega. Tänu meie 20-aastasele kogemusele võid kindel olla, et pakud oma külalistele tõeliselt kvaliteetset toitlustust. Meie teenuste hulka kuuluvad ka peoruumide rent, inventari rent, peokorraldus.

Meie catering menüüst leiad hõrgud suupisted, mahlased liharoad, värske lõhemarja, tervisliku taimetoidu ning unustamatud magustoidud – magusad tassikoogid, kreemised tordid, maasikad šokolaadis ja palju muud.

Pakume catering-teenust nii suurtel avalikel üritustel kui ka hubastel erapidudel. Meie kogemustepagasisse kuuluvad catering-teenused loendamatutes pulmades, firmaüritustel, spordiüritustel, jaanipäevadel, jõulupidudel, suvepäevadel, sünnipäevadel, galaõhtutel ja muudel sündmustel.

Amps Catering peakokk loob igale sündmusele väärilise menüü. Võta meiega ühendust.

Amps services

Peoruumide rent

Peoruumide rent tunnustatud tegijatelt – tänu pikaajalisele catering ja ürituste korraldamise kogemusele oskame leida igaks tähtpäevaks sobiva peokoha.

Amps Catering pakub pidudeks hubaseid kohvikuid Tallinnas ning kuni 70 inimest mahutavat peosaali Amps Arenal. Viimane sobib suurepäraselt nii tööalaste seminaride, lõbusate sünnipäevade kui ka pidulike suursündmuste korraldamiseks.

Amps Arena on üks armastatuimaid peopaik Tallinnas: Imelised maitseelamused Amps peakokalt, tasuta suur parkimisala keset Tallinna linna, põnev asukoht A le Coq jalgpallistaadonil.

Aitame leida sobivad ruumid ka väljaspool Amps kohvikuid ja peopaikasid. Meil on palju koostööpartnerid nii suurte peoruumide kui ka põnevate avastamata pärlite seas. Võta meiega ühendust!

Amps services

Inventari rent

Rendi peoinventar Amps Catering’ilt. Oleme läbi viinud arvukalt üritusi ja teame, millist inventari erinevatele pidude korraldamiseks vaja läheb.

Lisaks kvaliteetsete lauanõude ning laua- ja toolikatete pakkumisele aitame kaunistada peopaiga kõige vajalikuga vastavalt teie soovidele. Lilled, küünlad, valguslambid ja kaunid aksessuaarid löövad iga peopaiga särama.

Soovi korral organiseerime peole ka valgus- ja helitehnika ning muud vajalikud lahendused. Võta meiega ühendust ning kirjelda oma peoplaane lähemalt.