Cateringi tellimused: amps@amps.ee

Amps Catering: Parim catering sünnipäevaks 

Sünnipäev on sündmus, mida tahetakse meeles pidada kaua aega. See on päev, mis väärib erilist tähelepanu ja mõistagi ka erilist toitu. Kui soovid, et Sinu sünnipäeva toitlustus oleks meeldejääv, maitsva ja stiilse menüüga, siis pole paremat valikut kui Amps Catering.

Miks valida Amps Catering sünnipäevaks?

 1. Kohandatud menüü: Iga sünnipäev on unikaalne ja seetõttu pakume Sulle võimalust luua just Sinu päevale sobiv menüü. Olgu selleks traditsioonilised Eesti road, rahvusvahelised hõrgutised või tervislikud valikud – meiega on kõik võimalik.

 2. Professionaalsus igas detailis: Meie meeskond koosneb pühendunud ja kogenud inimestest, kes on spetsialiseerunud sellele, et Sinu sünnipäev oleks laitmatu.

 3. Terviklik lahendus: Lisaks imemaitsvale toidule aitame korraldada kõike alates laudade ja toolide paigutusest kuni joogivalikuteni. Kõik, et Sinu sünnipäev oleks muretu!

 4. Paindlikkus ja koostöö: Meie eesmärk on muuta Sinu sünnipäev eriliseks. Räägi meile oma soovidest ja koos leiame parima lahenduse.

 5. Kvaliteet igas ampsus: Meie toit valmib värsketest ja kvaliteetsetest koostisosadest. Iga roog on valmistatud armastuse ja pühendumusega.

Amps Catering on Sinu usaldusväärne partner, kui otsid kvaliteetset ja maitseküllast cateringi sünnipäevaks. Ükskõik, kas plaanid pidada sünnipäeva kodus, kontoris või mõnes erilises paigas, oleme alati valmis pakkuma meeldejäävat kogemust!

Kui soovid oma sünnipäeva muuta tõeliselt eriliseks ja meeldejäävaks, võta ühendust Amps Cateringiga ja lase meil hoolitseda kõige maitsvama osa eest!

catering sünnipäevaks

Catering sünnipäevaks: kuidas valida ideaalset toitlustust eriliseks päevaks?

Sünnipäevad on erilised sündmused, mida me soovime tähistada mälestusväärse ja meeldejääva kogemusega. Üks oluline komponent, mis aitab luua erakordse sünnipäeva, on toitlustus. Valides sobiva catering’i sünnipäevaks, saame tagada, et külalised jätavad peo meeldivate mälestuste ja täis kõhuga.

 1. Määratlege oma vajadused ja eelarve. Esimene samm on mõista, millist tüüpi toitlustust te soovite. Kas eelistate istuvat õhtusööki, buffet-stiilis lauda või kergete suupistetega pidu? Kui olete oma stiili kindlaks määranud, saate hakata otsima catering-teenuseid, mis sobivad teie eelarve ja vajadustega.

 2. Erilised dieedisoovid ja menüüvalikud. Veenduge, et teie valitud catering-teenus pakuks mitmekülgset menüüd, mis arvestab külaliste erinevate maitse-eelistuste ja dieedisoovidega. Taimetoit, vegan, gluteenivaba või kultuurilised toidusoovid peaksid olema kaetud.

 3. Kvaliteet ennekõike. Hea catering ei tähenda ainult maitsvat toitu, vaid ka kvaliteetset teenindust. Soovitatav on lugeda arvustusi ja soovitusi ning kui võimalik, proovida mõningaid pakutavaid roogasid enne lõpliku otsuse tegemist.

 4. Logistika ja planeerimine. Kui olete valinud catering’i sünnipäevaks, veenduge, et olete arutanud kõiki logistilisi detaile. Kuidas toit kohale tuuakse? Kas on vaja lisaseadmeid nagu lauad, toolid või nõud? Kõik need detailid tuleb eelnevalt läbi arutada.

 5. Mõtle väljaspool kasti. Kaasaegne catering sünnipäevaks ei tähenda ainult traditsioonilisi valikuid. Miks mitte kaaluda temaatilist menüüd, elavat toiduvalmistamise etendust või interaktiivseid toidujaamu, kus külalised saavad ise oma roogi kujundada?

Lõpetuseks, catering sünnipäevaks ei ole ainult toitlustus; see on kogemus. Korralikult valitud ja hästi korraldatud toitlustus muudab sünnipäeva erakordseks sündmuseks, mida kõik mäletavad veel aastaid. Seega investeerige aega, et leida see täiuslik catering-partner, kes aitab muuta teie sünnipäeva unustamatuks!

Milline catering sobib ideaalseks sünnipäevapeoks?

Sünnipäev on eriline päev, mis märgib järjekordset aastat elus ja on sageli põhjuseks, et koguneda koos pere ja sõpradega. 

Kui otsustate kasutada sünnipäeva toitlustamise teenuseid, on mõned asjad, mida peaksite ootama, et muuta see päev tõeliselt eriliseks ja sünnipäeva korraldamine mööduks muretult.

Siin on mõned asjad, mida iga kvaliteetne catering peaks olema valmis pakkuma:

catering lapse sünnipäevaks
 1. Kohandatud menüü: Iga sünnipäev on ainulaadne ja iga sünnipäevalapsel on oma lemmiktoidud. Õige catering-ettevõte peaks olema valmis pakkuma kohandatud menüüd, mis arvestab kliendi maitse-eelistuste, dieedinõuete ja teemaga.
 2. Kvaliteetne toit: Kvaliteet peaks alati olema esmatähtis. Olgu tegemist lihtsate suupistetega või rikkaliku õhtusöögiga, peaks iga roog olema valmistatud värsketest koostisosadest ja pakkuma suurepärast maitseelamust.

 3. Professionaalne teenindus: Olenemata sellest, kas otsustate kasutada teenindajaid või eelistate buffet-stiilis lauda, peaks toitlustusettevõte tagama, et kõik külalised saavad kiiret ja viisakat teenindust.

 4. Terviklik lahendus: Parimad catering-firmad pakuvad enam kui lihtsalt toitu. Nad aitavad korraldada laudade, toolide, nõude ja muu vajaliku rentimise, et sündmus sujuks laitmatult.

 5. Tähelepanu detailidele: Alates toidu esitlusest kuni dekoratsioonide ja joogijaamadeni, kvaliteetne catering tagab, et iga detail on täiuslik.

 6. Paindlikkus: Elus juhtub ettenägematuid asju, seega peaksite valima toitlustaja, kes on paindlik ja mõistev, kui plaanides tuleb teha muudatusi.

 7. Erilised lisad: Paljud catering-ettevõtted pakuvad lisavõimalusi, nagu elav muusika, fotograaf või temaatilised kaunistused. Need lisad aitavad luua meeldejääva sünnipäevapeo atmosfääri. Pakume peoinvetari ja peoruumide renti.

 8. Terviklikud joogilahendused: Olgu tegemist alkoholivabade jookide, kokteilide või veiniga, hea catering peaks olema valmis pakkuma jooke, mis sobivad menüü ja peo teemaga.

 9. Arvestamine erivajadustega: Olgu tegemist allergiate, kultuuriliste või religioossete nõuetega, kvaliteetne catering-ettevõte peaks olema valmis pakkuma toite, mis vastavad kõigi külaliste vajadustele.

Lõppkokkuvõttes peaks sünnipäeva catering pakkuma mitte ainult suurepärast toitu, vaid ka kogemust, mis jätab kustumatu mulje nii sünnipäevalapsele kui ka külalistele. Valides õige toitlustaja, saate tagada, et teie sünnipäev on nii maitsev kui ka meeldejääv.

Liitu meie uudiskirjaga

Liitu meie 400+ lugejaga uudiskirjaga

Jagame sinuga:

 • erinevaid pakkumisi
 • mis toimub Ampsu köögipoolel
 • soovitusi aktiivseteks tegevusteks Eestis